ست لباس حنابندان عروس و داماد

آنچه در این محتوا می خوانیم:

یکی از جشن های سنتی که در بیشتر مناطق ایران قبل از عروسی برگزار می شود، حنابندان است. به همین دلیل است که لباس حنابندان آن هم به صورت ست برای عروس و داماد اهمیت ویژه ای دارد. آیا برای انتخاب لباس مجلسی زنانه و لباس مردانه ست آن برای حنابندان نیاز به کمک دارید؟ در این مطلب اطلاعات لازم در این زمینه را بیان می کنیم.

ست لباس حنابندان عروس و داماد

لباس حنابندان

لباس حنابندان

نکات مربوط به ست لباس حنابندان برای عروس و داماد

اگر شما هم از آن دسته افراد هستید که علاقه دارند در مراسم های مهم با همسر خود لباس ست بپوشند، حتما تا به حال به ست لباس حنابندان نیز فکر کرده اید‌. البته منظور از ست کردن لباس این نیست که کت و شلوار داماد کاملا هم رنگ لباس مجلسی زنانه عروس باشد.

ست لباس حنابندان عروس و داماد

ست حنابندان

 بلکه بهتر است که یک هارمونی و تناسب رنگ خاص در آن ها وجود داشته باشد تا ست دیده شوند. به همین دلیل است که باید نکاتی را در این زمینه رعایت کرد تا بتوان یک ست عالی از لباس را انتخاب کرد.

ست لباس حنابندان عروس و داماد

ست لباس حنابندان عروس و داماد

 

ست لباس حنابندان عروس داماد

ست کردن رنگ کراوات یا پاپیون با لباس عروس

برای ست لباس حنابندان داماد می تواند رنگ کراوات خود را با لباس مجلسی زنانه عروس ست کند. البته می توان از طیف رنگی نیز استفاده کرد. به عنوان مثال اگر لباس عروس آبی باشد، می توان کراوات را آبی پررنگ انتخاب کرد. البته ممکن است داماد پاپیون داشته باشد که در این صورت هم می توان رنگ آن را با لباس عروس ست کرد.

ست لباس حنابندان عروس داماد

ست کردن پیراهن داماد با لباس عروس

می توان پیراهن داماد هم از طیف رنگی یا کاملا همرنگ پیراهن عروس انتخاب کرد. در این صورت هم می توان ست لباس حنابندان را به خوبی انتخاب کرد.

ست کردن رنگ گل یا دستمال داخل جیب داماد با لباس عروس

می توان رنگ گل یا دستمال داخل جیب کت داماد را هم با لباس مجلسی زنانه عروس ست کرد. این نیز یک هارمونی زیبا ایجاد می کند و می تواند کمی متمایز تر از ست های دیگر لباس حنابندان باشد.

ست لباس حنابندان عروس داماد

سخن پایانی

لباس حنابندان برای عروس و داماد می تواند به صورت ست انتخاب شود. با این حال نیاز است تا نکاتی را درباره این ست رعایت کنیم تا یک هارمونی زیبا بین لباس عروس و داماد ایجاد شود.

ست حنابندان

ست حنابندان

3.7/5 - (3 امتیاز)

2 نظر در “ست لباس حنابندان عروس و داماد

  1. Fatemeh-sh گفت:

    لباس عروس هم دارید؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات مرتبط

preload
enemad-logo
خانه
فروشگاه